Hra SRGT – Racing & Car Driving

Nová závodní hra, ve které můžete vyzvat i své kamarády. Po grafické stránce je hra na pokročilé úrovni. Své auto můžete vylepšovat a měnit jeho design.

Staňte se nejlepším řidičem, drifterem a vydejte se za svým vítězství. Vylepšujte vaše auto v této hře a dokončujte závody za co nejlepší čas. Extrémně dobré ovládání, ilegální závody, drift výzvy, útoky na čas a spoustu dalšího.

Upravte si své auto tak, aby vypadalo, tak jak chcete. Vybrat si můžete ze široké palety možností, kde máte k dispozici i populární značky. Využijte skvělého ovládání a zanechte protivníky v prachu za vámi. Prozkoumávejte ulice města mezi masivními mrakodrapy, průmyslovými budovami nebo obchodními centry. Zahajte řetězec vítězství v rámci drag závodů, získejte nové karty, nové části pro auta, nová vylepšení i zcela nová auta.

Vylepšete každičkou část vašeho auta a pokuste se vyplnit garáž dalšími závodníky. Prozkoumávejte pokročilé tuning mechanismy a najděte tu nejlepší kombinaci. Pokuste se vyhrávat veškeré drag závody, kde musíte ze svého auta dostat opravdu maximum. Celá města jsou vaší závodní dráhou. K dispozici máte také nitro, abyste mohli svého soupeře překonat v těžkých chvílích.

V každém závodě na vás čekají různé výzvy. Jste nyní v prvním kroku ve vaší dlouhé kariéře a pouličního závodníka, abyste se stali tím nejlepším. Porazte ty nejlepší jezdce ve městě a donuťte je tak, aby vás respektovali.

Zahrajte si také online s kamarády. Hra disponuje také pokročilým grafickým zpracováním. Určitě sami uvidíte.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Nová závodní hra, ve které můžete vyzvat i své kamarády. Po grafické stránce je hra na pokročilé úrovni. Své auto můžete vylepšovat a měnit jeho design.