Vypnout reklamy

Nová hra, která je ve fázi testování se dostává na trh. Připojte se k vesmírným válkám se svým týmem a vyhrávejte veškeré souboje.

Jedná se o online střílečku ve které budete muset ničit vše, co se vám dostane do cesty. Hra je prozatím v testovací fázi, ale nabízí již online mód s ostatními hráči.

K dispozici je tedy parádní 3D grafické zpracování, kde můžete své letadla různě upravovat. Prolétejte celým vesmírem a nesnažte se nudit, protože není čas. V této hře je pro vás k dispozici celkem 18 válečných lodí.

Krom vesmírných lodí na vás čeká 29 skvělých zbraní jako jsou raketomety, střílny, plazmové kanóny, lasery, odstřelovací zbraně a mnohem více. Krom toho tady máme 4 detailní mapy, kde si užijete spoustu zábavy. Spojte se se svým týmem a bojujte v nové online hře.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Star Combat Online
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.