Vypnout reklamy

Ocitáte se ve městě a Zemi, kde je zombie virus. Je zde jen pouze několik přeživší a vy se musíte postarat o to, aby vás nikdo nezabil. Je zde také multiplayer.

Je to již 6 měsíců od doby, kdy začala tato zombie apokalypsa. Virus infikoval celé město. Následovalo 6 měsíců naprostého teroru a soubojů proti zombie nepřátel. Váš přítel je statečný a bojuje proti monstrům.

Nově v této hře se pokuste vybudovat město a odrážet ve vlnách své nepřátele. Zombie infekce ne přes celou civilizaci, takže málokdo přežil. Je na čase budovat svou strategií v boji proti ním.

Tento ošklivý virus se šíří rychleji, než kdo doufal. Jediným cílem je, abyste přežili. Ve své cestě si můžete nacházet přátele, kteří vám budou pomáhat. Nechybí ani skvělá hra pro více hráčů. Nezapomínejte umístit bombu nebo sestřelit veškeré zombie. Posbírejte zlato, mince a další věci.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.