Vypnout reklamy

Parádní android akční hra, ve které si zahrajete na hrdinu Steven Seagal. Hlavním úkolem je zneškodnit vašeho nepřítele.

6.9.2019

Hra na mobil Steven Seagal’s archipelago survival

Odhalte veškerá tajemství na tomto tajemném ostrově, který má spoustu záhad. Snažte se zachránit svět před smrtící hrozbou. Jedná se o tropický ostrov, který na vás čeká.

Najděte veškeré teroristy, kteří vyvíjejí neobvyklou aktivitu. Postavte se do jejich cesty a ovládejte tohoto speciálního agenta. Prozkoumávejte terén, vyhledávejte suroviny, vytvořte si nové zbraně a věci do outfitu.

Vaším úkolem je vybudovat svou vlastní základnu. Čas od času budete čelit nebezpečným banditům, kteří se ničeho nebojí. Pokuste se přežít na tomto opuštěném ostrově a zneškodněte veškeré nepřátele.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.