Vypnout reklamy

Zneškodněte veškeré stickmany a využijte své schopnosti k tomu, abyste všechny protivníky překonali. K dispozici je spousta úrovní, kde budete muset zabít své silné soupeře.

Záleží teď na zvoleném módu, jestli budete ničit své protihráče s pomocí různých zbraní nebo budete soupeřit o vlajku se svými schopnostmi parkour. Je pak potřeba přeskakovat přes různé překážky a být dostatečně rychlí. Nesmíte za žádnou cenu nechat svého hrdinu zemřít.

Odemkněte si v této hře veškeré úrovně a zbraně. K dispozici je opravdu dostatek úrovní, realistická fyzika a hlavně obrovský výběr zbraní, které můžete následně použít v těchto bojích. Hra nabízí také rozdílné herní módy.

K dispozici je unikátní zbraňový systém, dynamická hratelnost a možnost si upravit outfit svého hrdiny. Taktéž nechybí dostatek úrovní, takže nuda vás tady opravdu nenavštíví.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.