Hra Stone Age: Digital Edition

Zahrajte si Stone Age: Digital Edition a prožijte život pravěkého člověka.

Acram Digital právě oznámil vydání své nejnovější hry, Stone Age: Digital Edition, inspirované klasickou deskovou hrou stejného jména. Hra je momentálně dostupná pro iOS a v budoucnu se plánuje její vydání také pro Android a Nintendo Switch. Byla optimalizována pro mobilní zařízení a bude pravidelně aktualizována, včetně online sezón a možností hraní napříč platformami s přáteli.

Ve hře Stone Age: Digital Edition se ocitnete v kůži pravěkého člověka, jehož úkolem je shromažďovat zdroje, stavět budovy a rozvíjet kulturu svého kmene. Začnete s primitivními nástroji a postupně dosáhnete vyšších úrovní znalostí díky využívání dřeva, kamene a zlata. Prostředí je drsné a neúprosné, a vy musíte využít omezeného prostoru na herním plánu co nejlépe. Cílem hry je umožnit hráčům prožít životy našich předků. Od tříštění kamenů po vyplachování zlata v řekách, všechno toto budete dělat v této deskové hře. Jistá míra štěstí je samozřejmě také nutná, protože vybudovat vlastní civilizaci od základů není jednoduchý úkol.

Pravidla Stone Age jsou poměrně jednoduchá, s každým tahem rozděleným na tři menší. Nejdříve musíte umístit své pracovníky poté, co se rozhodnete, které zdroje mají shromažďovat. Poté přivedete svůj tým zpět a vytvoříte nástroje a budovy z nasbíraného materiálu. Nakonec je musíte nakrmit, aby skončil váš tah.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.7

Popis

Zahrajte si Stone Age: Digital Edition a prožijte život pravěkého člověka.