Vypnout reklamy

Hra Stormbound: Kingdom Wars

Parádní hra, která je ve formátu RPG i strategie dohromady. Musíte takticky zničit svého nepřítele, ať se děje co se děje, tak nesmíte

Zahrajte si karetní tahovou hru, kde bude potřeba si postavit silný balíček karet, se kterými se pak ponoříte do real-time světa, kde budou války ve velkém převládat. Musíte se ubránit. Čtyři království bojují o nadvládu nad světem.

Nová hra spojuje klasické karetní hry s deskovými strategickými hrami. Vyberte silné karty, postavte je proti nepřátelům a dívejte se na boj. Pokud se vám nedaří nepřátele porážet, tak je potřeba okamžitě změnit strategií.

Jde o taktickou hru a pouze chytrá strategie vyhrává. Nejde tak ani o počet vojáků, ale spíše o zvolenou strategií. Zároveň jde o real-time PVP souboje proti hráčům z celého světa, takže boj jen tak nestopnete. K dispozici však máte silný výběr vojáků, kteří vám mohou v bojích velmi pomoci. Hra je vytvořena 2D/3D a vtáhne vás naprosto do světa, kde není žádný klid a války jsou zde na denním pořádku.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Parádní hra, která je ve formátu RPG i strategie dohromady. Musíte takticky zničit svého nepřítele, ať se děje co se děje, tak nesmíte dopustit, ab vás porazili. Hra se dá hrát online s dalšími hráči ve světě.