Vypnout reklamy

K dispozici máme parádní závodní hru, ve které budete moci dělat vše pro to, abyste vyhráli závod a to i ničení svých soupeřů.

Tato hra vypadá svým způsobem jako Burnout, ale není to ona. Jen se možná trošku inspirovala a nabízí spoustu možných úprav. Co se týče toho Burnout, tak spíše by se hra dala přirovnat k verzi z PS 2, kde jste své protihráče parádně setřásli ze silnice.

Tato hra je docela podobná ostatním závodním hrám. K dispozici je například kariérní mód, mód PvP, kde si můžete zahrát až se šesti hráči na trati. K tomu je tady spousta detailních vylepšení a úprav. Každé auto si můžete upravit.

Ve hře zažijete opravdu parádní podívanou. Grafické zpracování bude na vysoké úrovní a s ní i skvělé ovládání. V této chvíli je hra k před-registraci. Ve chvíli, jak bude hra k dispozici, tak vás na to upozorní.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Street Racing HD
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.