Vypnout reklamy

Hra Supermarket Cashier

Zahrajte si v supermarketu, kde budete mít několik mini her, jako je doplňování zboží, nakupování, balení nebo budete za pokladnou.

Chtěli jste si někdy vyzkoušet rozjet svůj vlastní supermarket? Vývojáři z Qtonz Game Studio proměnili tento váš sen v realitu s to s touto novou hrou, ve které budete muset zvládat ovládat supermarket každý den.

Bude potřeba obsluhovat zákazníka jak u kasy, tak dokonce budete doplňovat jídlo, zlepšovat zákazníkovou spokojenost ve svém obchodě. Hra tak trochu je i vzdělávací hrou, když se podíváte na věci, které v této hře musíte v rámci supermarketu dělat.

Ve hře je například pozice, kdy hráči musí skenovat zboží a vytvářet faktury pro své zákazníky. Každá práce je takovou mini-hrou ve hře a hráč musí mít jistotu, že dostane zaplaceno za to, co prodává a nic mu nezmizí.

Dále je tady skladník, který doplňuje zboží. Potraviny je pak potřeba zabalit a prodat. Supermarket má spoustu ovoce a zeleniny a na základě objednávky musí hráč vybrat požadované ovoce a zeleninu a to i tak, aby bylo vybrané požadované množství.

V obchodě je docela rušno, takže přejeme hodně štěstí.

Aplikaci stáhnete níže

Supermarket Cashier Game

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
3.8

Popis

Zahrajte si v supermarketu, kde budete mít několik mini her, jako je doplňování zboží, nakupování, balení nebo budete za pokladnou.