Vypnout reklamy

Hra na mobil Talion k dispozici

Vydáno dne: 1.6.2019

Nová android hra od Gamevil je k dispozici ke stažení zdarma. Už žádná beta verze. K dispozici máme plnou verzi MMORPG hry Talion.

Vývojáři právě vydali novou android hru MMORPG Talion o které jsme dlouho psali. Nicméně hra nepřináší nic nového a stále jsou tady automatické souboje, takže vám tato automatika tak trošku krade zábavu.

Je potřeba dokončovat jednotlivé úrovně a spojit se s ostatními hráči. Talion nabízí spoustu funkcí a také možnost si svého hrdinu různě upravovat. Nechybí ani obrovské množství PvP soubojů.

Hráči určitě ocení právě editaci svého hrdiny. Hra se však nejvíce soustředila na mód PvP (hráč vs hráč). Krom toho jsou tady módy jako je Raid, Týmové souboje a mnohem více. Graficky je hra na vysoké úrovni a pokud máte vlajkový telefon, tak si užijete grafickou orgií.

PvP souboje se objevují ve většině MMORPG her. Jedná se o styl zábavy, kde hráči bojují proti sobě v aréně nebo na otevřeném prostoru. Kromě toho jsou zde Raidy, což jsou zase náběhy na nějakého vysoce postaveného bosse.

TALION
Price: Free+
Buroň Tomáš
Tágy: