Vypnout reklamy

Hra Talking Tom Time Rush

Zábavná hra Talking Tom Time Rush ve které tentokrát budete běhat po vzoru Subway Surfers a podobné hry na tento způsob. Nehrajete pouze

Vývojář Outfit 7 oznámil zcela novou populární hru ze série Talking Tom. Jde o hru Talking Tom Time Rush. Ve hře se vydáváte s kamarády a Tomem přes různá časová prostředí, kde je potřeba se neustále vyhýbat překážkám a posbírat dostatek zlata.

Talking Tom je velmi zajímavá série. Původně začínala série jako naprosto jednoduchá hra, kde jste měli k dispozici kreslenou kočku a ta se zlepšovala v průběhu hry, co jste postupovali jednotlivými úrovněmi. Série má také konverzní aplikace, jako je Talking Angela nebo Talking Ben The Dog.

Nicméně tyto hry uvedené výše neměly nic společného s tou, co nyní je k dispozici. U předchozích her jste vybírali kosmetické věci pro svůj vybraný charakter a šlo tak trochu i o logickou hru. Nyní je to však trochu jinak. Hra je založena na podobném stylu, jako je Temple Run nebo Subway Surfers.

V této hře nebudete hrát pouze za postavu Toma, ale i za jeho kamarády, které jsou zmiňovány v předchozích hrách. Jde o Angela, Ben The Dog, Hanka, Gingera a Beccu. Všechny tyto charaktery se objevují v předchozích hrách nebo v Talking Tom Friends.

Jde o klasickou běžeckou hru, kde vás asi nic nového nemůže překvapit.

Talking Tom Time Rush
Talking Tom Time Rush

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Zábavná hra Talking Tom Time Rush ve které tentokrát budete běhat po vzoru Subway Surfers a podobné hry na tento způsob. Nehrajete pouze za Toma, ale i za jeho kamarády.