Vypnout reklamy

Hra na mobil Taxi club house

Vydáno dne: 4.5.2019

Zahrajte si taxikařinu, kde si vytvoříte svou vlastní garáž, kde budete muset umísťovat své taxíky a následně s nimi vyjíždět.

Rozjeďte si velkou garáž, která je naplněna spousty taxi automobily. Pošlete své taxi skrz celé město a získávejte peníze a posbírejte dostatek automobilů.

Staňte se bohatým mužem v tomto světě. Spojte identická vozidla a získejte nové modely. Nezapomínejte získávat peníze za dokončené úkoly a vyhrávejte veškeré závody. Ve hře si pak budete moci odemykat jednotlivá parkoviště a garáže.

Soupeřte s ostatními hráči na herním poli po celém světě a získávejte unikátní ohodnocení v celém světě. K dispozici máte spoustu zajímavých úrovní, různých vozidel, jednoduché ovládání a hlavně vysoké skóre a ocenění.

Taxi Club House
Price: Free+
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více

Hra na mobil Stumble Guys
Stumble Guys

Jedná se o skvělou online hru, ve které hrajete až se 32 hráči na herní ploše. Vaším úkolem je, abyste Přečíst si více

Pocket City 2 ve vývoji
Pocket City 2

Pocket City 2 je ve vývoji a bude brzy k dispozici na mobilních telefonech. Vývojáři oznámili, že na druhém dílu Přečíst si více