Hra The Apocalypse Sacrifice

Ponořte se do tajemného dobrodružství s hrou The Apocalypse Sacrifice.

Jste-li fanouškem dobrodružných her na klikání, nenechte si ujít nejnovější titul od vývojářské společnosti FOG Games s názvem The Apocalypse Sacrifice. Hra vás postaví do role dobrodruha trpícího amnézií, který má jako jedinou stopu ke své minulosti pouze poznámku nalezenou ve svých ústech.

Vaším hlavním úkolem je obnovit své vzpomínky a znovu objevit, kým jste byli. Cesta za znovuobjevením sebe sama vás ale zavede do hlubin městečka plného znepokojivých tajemství.

Na rozdíl od většiny dobrodružných her, The Apocalypse Sacrifice zahrnuje i bojový systém, kde budete využívat ostrý meč k ochromení nepřátel tím, že je zasáhnete do jejich slabých míst. Hra klade důraz na nostalgii za hrami 90. let a zároveň přináší nové prvky do tohoto žánru.

Během hry prozkoumáte rozmanité prostředí – od starověkých ruin a pouští až po bujné lesy a moderní budovy. Vaše cesta vás zavede nejen přes mapu, ale i skrz čas a prostor, když cestujete do minulosti.

Celou dobrodružství budete shromažďovat předměty, záznamy a dokumenty, které jsou roztroušeny po celém světě. Interakce s NPC a analýza jejich psychologických stavů a motivací vám pomohou odhalit pravdu. Kromě sběru stop se také utkáte s nepřáteli v boji.

Každé rozhodnutí, které uděláte, ovlivní vaše přežití a osudy klíčových NPC. Můžete si zvolit, zda se stanete hrdinou, který zachrání městské obyvatele, nebo zda půjdete sobeckou cestou a obětujete vesničany k dosažení svých cílů. Špatná volba může znamenat, že budete sežrání, zavražděni nebo rozdrceni balvany.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Ponořte se do tajemného dobrodružství s hrou The Apocalypse Sacrifice.