Vypnout reklamy

Hra The Godfather: City Wars

Nová hra s kmotrem zamířila na mobilní telefony. Zahrajte si na kmotra, který rozšiřuje svůj vliv nad celým městem a bojuje s jinými

Chcete se dozvědět, jaké to je být kmotr? Herní studio PlaySide umožní zahrát si tuto hru na mobilních telefonech. Je již k dispozici na Android i iOS telefonech po celém světě. The Godfather: City Wars je idle budovatelská hra a zároveň i bojová, kde se hráči ocitnou v rodině Corleone a rozšiřují své kriminální impérium přes celý New York a Las Vegas.

Tato hra byla vytvořená ve spolupráci s Paramount Pictures, kteří mají oficiální licenci na příběh a díky tomu je jistota, že hráči dostanou příběh z originálu, a nikoliv nějaký vlastní vymyšlený. Ve hře najdete ikonické charaktery, které právě můžete znát z filmu Kmotra. Tým, který na hře pracoval, tak si pročítal knihy a díval se na filmy, aby byl autentický zážitek i na mobilních telefonech.

I přesto, že je tato hra postavena na stylu budování a rozšiřování města, tak zde najdete i akční prvky, kde se zúčastníte různých válek a snažíte se také dostat rodinu protivníků. Po grafické stránce je na tom hra opravdu hodně dobře. Můžete vidět kvalitní stínování, spousta detailů v budovách a co se týče hratelnosti, tak hru lze hrát pouze jedním prstem. Ono je velmi důležité, abyste ve městě nakupovali nové budovy a dostávali se takto dále. V takových situacích se však budou jiné rodiny jiných klanů bránit.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4

Popis

Nová hra s kmotrem zamířila na mobilní telefony. Zahrajte si na kmotra, který rozšiřuje svůj vliv nad celým městem a bojuje s jinými rodinami mafiánů.