Vypnout reklamy

Hra The Past Within

Skvělá hororová hra, ve které musíte kooperovat se svým kamarádem. Raďte si, protože jeden zůstane v minulosti a druhý je v budoucnosti. Je

Kooperativní hororová hra, kde je potřeba si najít ke hraní svého parťáka, který bude vše vidět z jiného úhlu pohledu. Oba hráči potřebují vlastní kopii hry na svém zařízení. Následně tak budete moci spolu komunikovat v reálném čase.

Zahrajte si, proto nejlépe s někým, koho opravdu znáte nebo si najděte někoho na oficiálním Discord serveru. Minulost ani budoucnost nemůžete zkoumat sami. Spojte se proto s parťákem a složte jednotlivé díly skládačky. Právě parťák, který tohle vše vidí z jiné perspektivy vám bude radit, co máte, jak dělat.

Těšit se můžete na kooperativní dobrodružství se svým kamarádem, kdy jeden z vás bude v minulosti a druhý v budoucnosti. Najděte spoustu logických hádanek, které je potřeba vyřešit. Okolí vnímáte jak ve 2D, tak i ve 3D. Hru navíc lze hrát jak na mobilu, tak i na PC a přitom nepotřebujete, aby váš kamarád hrál také na mobilu.

Hra má asi 2 hodiny, kdy se celkově „příběh“ skládá ze dvou kapitol. Užijte si tuto hru na maximum a využijte také prvek znovu hratelnosti. Pokud vás podobné hry baví a máte rádi kooperace, tak určitě nebudete s touto hrou zklamáni. Hra vyšla nově na mobilní telefony.

The Past Within
Price: CZK 89.99

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Skvělá hororová hra, ve které musíte kooperovat se svým kamarádem. Raďte si, protože jeden zůstane v minulosti a druhý je v budoucnosti. Je potřeba si navzájem pomáhat.