Vypnout reklamy

Hra Thetan Arena

Herní design je navržen na to, abyste zkombinovali vaše osobní schopnosti s týmovou prací. Vyzvěte sami sebe v několika módech od klasického MOBA tower defense hry až po battle royale. Neustále přicházejí měsíční aktualizace.

Thetan Arena však představuje zcela nový herní systém, který umožňuje vydělat krypto měny a obchodovat s NFT předměty na trhu. Hra je určena pro všechny věkové kategorie, kteří si chtějí zahrát zdarma PvP MOBA akční hru. Battle Royale mód v solo nebo duo módu bude muset vždy zůstat poslední hráč na mapě a přežít proti 42 hráčům.

Dále je tady klasický PvP mód Deathmatch, kde můžete utvořit tým 4 hráčů. V superstar budete muset získat superstar rychle, než tohle dokáže nepřítel. Pak je tu klasická Tower Defense hra. Každý z hrdinů má široké možnosti schopností, které budete moci využít k vytváření kombinací a strategií pro přežití na bitevním poli.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Thetan Arena je hra se spousty možnostmi. Budete moci bojovat v různých módech, ať je to Tower Defense hra nebo deathmatch.