Vypnout reklamy

Parádní hra, která má svůj příběh ve válce. Vyjít do ulic můžete jen v noci. V té době je potřeba obstarat jídlo a medicínu. Přes den pak obchodujte.

Jedná se o skvělou hru, která má příběh. Ocitáte se uprostřed války. Tentokrát však nehrajete za žádného vojáka, ale za klasického civilistu, který chce přežít.

Jedná se o skvělý kousek a zároveň je hra ve slevě, takže ji získá opravdu každý. Během dne je velmi nebezpečné vycházet z domova. Tento čas můžete využít k budování, obchodování a starání se o přeživší.

V noci je potřeba, abyste se vydali pro jídlo a medicínu. Hra je navržena k otestování vašeho morálního kompasu. Jak budete brát život jednotlivých přeživších nebo budete riskovat život jen pro některé.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

This War of Mine
Price: CZK 309.99+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.