Hra Tinker Island

Jste na tropickém ostrově, kde se musíte stát hlavním vůdcem na ostrově přeživší v tomto ráji. Vydejte se na dobrodružství a naučte se craftování, prozkoumávání ostrova a získávání surovin pro následnou výrobu.

Budete nuceni bojovat proti několika nepřátelům, se kterými se potkáte právě na tomto ostrově. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále a ukažte, kdo je tady nejlepší. Věříme, že své nepřátele zneškodníte a přežijete.

Vyberte si, jakou cestou se v této hře vydáte a prozkoumávejte celé okolí. Nezapomínejte vytvářet nové zbraně a objevte i skvělý příběh, který hra má. Tři přeživší se ocitli ve zdrcené lodi a jsou nyní ztraceni na ostrově. Jsou však uvěznění na tropickém ostrově, kde bude na vás číhat spousta nástrah a nepřátel.

Výhodou hry je i to, že v průběhu budete moci vytvářet jednotlivé věci, takže o zábavu máte postaráno. Pokud Vás baví hry, kde se musíte naučit přežívat, tak toto je ta správná.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Summary

Jedná se o zábavnou hru, ve které budete muset zneškodnit veškeré nepřátele na ostrově. Jste tři přeživší, kteří se ocitli sami na tropickém ostrově.