Hra Tiny Robots Portal Escape

Nová hra Tiny Robots Portal Escape od Snapbreak Games brzy na iOS a Android.

Snapbreak Games představuje svůj nejnovější počin, Tiny Robots Portal Escape, pokračování v tradici vytváření her na únikové téma. Tato hra, která je na spadnutí na platformách Android a iOS, slibuje nejen zábavu, ale i výzvy, které prověří vaše logické myšlení. S Tiny Robots Portal Escape se připravte na zážitek, který vás zavede do neznámých světů plných nástrah a hádanek.

Hra vás zavede do živých prostředí s relaxační atmosférou, kde na vás čekají záhadné úkoly. Ať už jste ostřílený veterán nebo nováček v žánru puzzlí, Tiny Robots Portal Escape nabídne něco pro každého. Při putování multivesmírem narazíte na různé výzvy a překážky, které prověří vaše schopnosti řešit problémy. Budete mít k dispozici sadu předmětů pro každou úroveň, s jejichž pomocí budete muset vyřešit složité hlavolamy a vzrušující minihry.

Nebojte se, že byste brzy vyčerpali všechny možnosti, jak se zabavit. Snapbreak Games slibuje pravidelné přidávání dalších vesmírů, úrovní a úkolů, takže vás hra bude neustále bavit a vyzývat k novým dobrodružstvím. Tiny Robots Portal Escape je připraven stát se vaším novým oblíbeným únikovým dobrodružstvím.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Nová hra Tiny Robots Portal Escape od Snapbreak Games brzy na iOS a Android.