Hra Tiny Troopers: Global Ops

Tiny Troopers i na mobilních telefonech a zároveň i jako PC verze i konzole. Pojďte si zahrát akční pecku.

Mobilní hráči vždy táhnou za kratší konec, když jde o hry a to z toho důvodu, že PC verze a konzolové verze těchto her jsou náročnější, proto většinou ani na mobilech nevyjdou. Nicméně technologie se změnila a mobilní telefony jsou už mnohdy silnější, než některé PC.

Co se týče této mobilní hry, tak je to přesně naopak. Nejdřív dorazila jako mobilní hra a poté se vydala na PC a konzole či Nintendo Switch. Vývojáři z Wired Productions a Epiphany Games vydali hru nejprve na mobilní telefon a 9. března dorazila hra i na PC a konzole.

Všichni věřili, že se oblíbená hra s armádou vrátí a naplní veškeré představy. Možná sice nejde o nějakou perfektní grafickou AAA hru, ale uvidíte, že si na své přijdete. Hráči musí nacházet nové zbraně a to včetně plamenometů, raketomentů a jiných. Hru si můžete užít sami s umělou inteligenci nebo s kamarády. Hra je určena pro online kooperaci až pro čtyři hráče.

Na jaké platformy hra vyšla?

Hra vyšla jak na mobilní telefony android, iOS, tak i na PC a konzole nové i starší generace a to 9. března 2023

Má hra multiplayer?

Ano tato hra má multiplayer ve formě kooperace pro 4 hráče. Hrát může i sami bez dalších lidí a proti umělé inteligenci.