Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Hra na mobil Town Farmer Sim – Manage Big Farms

Žijete šťastný život na vesnici, kde je farmařina docela proslulá. O všechno se tedy musíte postarat sám. Rozsekejte dříví, postarejte se o své plodiny a snažte se vše zvládnout. Nezapomínejte i na nákup zvířátek. Tato simulace vám ukáže realistické farmářské zkušenosti. Budete vykonávat nejrůznější aktivity, ve kterých je potřeba
Town farmer sim: Manage big farms

Žijete šťastný život na vesnici, kde je farmařina docela proslulá. O všechno se tedy musíte postarat sám. Rozsekejte dříví, postarejte se o své plodiny a snažte se vše zvládnout. Nezapomínejte i na nákup zvířátek.

Town Farmer simulátor

Town Farmer simulátor

Tato simulace vám ukáže realistické farmářské zkušenosti. Budete vykonávat nejrůznější aktivity, ve kterých je potřeba myslet. Nakupte si ovečky, vytvořte si strašáka na farmu, aby odháněl havrany a další ptáky, které ničí vaše plodiny. Následně si připravte zemi na sklízení. 

Posbírejte si jablka, získejte vajíčka a mnohem více aktivit budete v této hře provádět. Hra totiž nabízí spoustu úkolů, které na vás čekají a to vše v perfektním 3D zpracování. Nudit se opravdu nebudete a zažijete pravý farmářský život v USA. Výhodou je jednoduché ovládání, takže se nemusíte nic složitého učit.

Town Farmer Sim - Manage Big F
Town Farmer Sim - Manage Big F

Recenze hry
  • 92%
    Grafika - 92%
  • 95%
    Hratelnost - 95%
  • 98%
    Zábava - 98%
95%