Hra Traha

Traha je hra, která původně byla exkluzivně jen pro Jižní Koreji. Jde o MMORPG hru, která nyní nabízí možné stažení i pro zbytek světa. Hra je tady s námi již od roku 2019. Jde o nádhernou multiplayer hru, která má již nějakou dobu konzistentní hráčskou základnu. Konečně po několika letech zamířila i mezi další hráče.

Vydavatelem této hry je Nexon a svou hratelnosti se nepříliš liší od her jako je Genshin Impact nebo Punishing Gray Raven. Nicméně hra má něco do sebe. Hra totiž obsahuje masivní počet úkolů, stovky možných progresů, světové bosy a spoustu dalšího, jako je třeba systém tříd.

Namísto klasického tria MMO her, jako je útočník, tank, a zdravotník, tak Traha má k dispozici celkem 7 různých tříd, které nabízí a mezi kterými se můžete přepínat a nejen to. Tímto si vytvoříte i zcela nové charaktery, za které budete hrát. Začnete třeba jako zdravotník, ale chcete někomu uškodit? Tak není nic jednoduššího než se přepnout na zabijáka.

Hra využívá možností Unreal Engine 4. Hra vznikla ještě v době, kdy nové UE 5 nebylo představeno, tak se nedivte, že běží na Unreal Engine 4. Pokud vás takovéto hry baví a milujete MMO hry, tak není nic jednoduššího si hru vyzkoušet a uvidíte sami.

TRAHA Global
Price: Free

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Nyní je hra Traha k dispozici v celém světě. Původně fungovala pouze v rámci Jižní Koreji a to již od roku 2019. Nyní se rozhodla rozšířit. MMO hra, která má širokou základnu hráčů a běží na Unreal Engine 4.