Vypnout reklamy

Hra na mobil Train oil transporter 3D

Vydáno dne: 22.4.2018

Užijte si parádní simulátor s vláčky, kde budete muset převážet jednotlivé části vozu na další a další místo. Je potřeba převézt náklad z bodu A do bodu B. Snažte se získat vysoké skóre a předveďte se v plné parádě. Buďte zodpovědní Hra vám dává do rukou zodpovědnost, kterou nesmíte za žádnou cenu pokazit. Prokažte své schopnosti v provozu. K […]

Užijte si parádní simulátor s vláčky, kde budete muset převážet jednotlivé části vozu na další a další místo. Je potřeba převézt náklad z bodu A do bodu B. Snažte se získat vysoké skóre a předveďte se v plné parádě.

Buďte zodpovědní

Hra vám dává do rukou zodpovědnost, kterou nesmíte za žádnou cenu pokazit. Prokažte své schopnosti v provozu. K tomu, abyste to celé zvládli, budete potřebovat pořádnou dávku štěstí. Pospěšte si, protože zde není žádný čas.

Chyťte si svůj vlak a dejte si pozor, abyste nezpůsobili kolizi. Hra je zcela zdarma. K dispozici je 20 a více úrovní, dokonalé grafické zpracování v HD rozlišení a obrovský výběr vláčků.

Hra si našla oblibu u hráčů, kteří mají rádi simulátory a to jak s náklaďáky nebo třeba v zábavném parku nebo i The Sims.

Video

[wp-review]

Buroň Tomáš