Vypnout reklamy

Hra Train Station 2

Zahrajte si na manažera své železnice a dostaňte se takto co nejvýše v žebříčku. Postavte ve světě různé kolejiště, kde následně budou projíždět

Pro všechny milovníky vláčků tady máme novou hru, ve které se budete starat o řízení provozu na železniční trati. Budete přepravovat zboží po železnici a zároveň si budete také budovat své vlakové impérium. Staňte se manažerem a začněte propojovat jednotlivé části města se železnicí.

V této strategické hře máte k dispozici nejrůznější vláčky, kde při své cestě narazíte na několik zajímavých překvapení a ocenění. Snažte se vytvořit nejrůznější smlouvy, které budou pro vás výhodné. Objevujte a sbírejte známé vlaky, kterým pak budete udávat směr jízdy. Vypracujte vlakovou stanici, získejte nejrůznější produkty a dostaňte se co nejdále. Vylepšování takových vlaků je velmi jednoduché.

Čím více budou vaše vlaky silnější, tak tím můžete začít plnit mnohem náročnější požadavky. Jde například o požadavky, kde musíte převést těžký náklad, kdy by tohle slabá lokomotiva těžko zvládala. Zároveň díky nové flotile získáte lepší časové možnosti, kdy vše bude mnohem rychlejší. Získávejte expresní vlaky, zlepšujte je, zlepšujte i samotné koleje, po kterých se bude zboží dopravovat a koordinujte veškerý převoz s ostatními a to tak, aby se laky nesrazili, protože to by byla pro vás pohroma.

Prozkoumávejte regióny ve světě a hledejte investiční možnosti, kam se svou železnici můžete až zajít. Spojte se s týmem a dostaňte se na nejvyšší příčky v žebříčku. Můžete se takto stát největší železniční společností.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Zahrajte si na manažera své železnice a dostaňte se takto co nejvýše v žebříčku. Postavte ve světě různé kolejiště, kde následně budou projíždět vlaky se zbožím. Jde tak trochu o business a ne jen o převoz lidí.