Hra na mobil Euro Truck simulator 2018: Europe

Usedněte za volant obrovského náklaďáku, kde se musíte postarat o to, abyste na určenou pozici dovezli náklad. Pokuste se být trošku profesionál a svůj náklad nepoškoďte. Vytvořte si takové malé impérium převozní společnosti. Malé balíčky i velký náklad Převážet budete jak malé balíčky, tak velký náklad a to po ulicích města nebo dálnicích. Nicméně nevyhnete […]

Truck simulator 2018: Europe

Usedněte za volant obrovského náklaďáku, kde se musíte postarat o to, abyste na určenou pozici dovezli náklad. Pokuste se být trošku profesionál a svůj náklad nepoškoďte. Vytvořte si takové malé impérium převozní společnosti.

Malé balíčky i velký náklad

Převážet budete jak malé balíčky, tak velký náklad a to po ulicích města nebo dálnicích. Nicméně nevyhnete se také velmi náročnému terénu. Dále je tady proměnné počasí, takže můžete převážet náklad a to jak v dešti, tak ve sněhu. Nicméně při tom všem si musíte dávat velký pozor na nehody, protože v opačném případě byste velmi rychle skončili.

Euro Truck Simulator 2018

Euro Truck Simulator 2018

Dokončete jednotlivé úkoly a pokuste se udělat vše proto, abyste získali své ohodnocení a hlavně peníze, protože bez nich byste nemohli postupovat dále. Peníze slouží pro vylepšení vašich vozidel, nákupu nových. Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním a zvukovým doprovodem. K dispozici máte několik moderních vozidel a přes 60 velice zajímavých úrovní.

Video

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 96%
    Zábava - 96%
  • 95%
    Hratelnost - 95%
96%