Vypnout reklamy

Hra na mobil Turbo squad

Vydáno dne: 10.12.2018

Jedná se o zajímavou hru, která je stále v beta testování a není tak dostupná v plné opravené verzi. Avšak moc chyb zde není a můžete si ji zahrát na mobilním telefonu online s kamarády. Ovládejte unikátní vozidlo a zneškodněte veškeré své protivníky. Je potřeba, abyste se probojovali do samotného konce v naprostém pořádku. Kolem […]

Jedná se o zajímavou hru, která je stále v beta testování a není tak dostupná v plné opravené verzi. Avšak moc chyb zde není a můžete si ji zahrát na mobilním telefonu online s kamarády.

Ovládejte unikátní vozidlo a zneškodněte veškeré své protivníky. Je potřeba, abyste se probojovali do samotného konce v naprostém pořádku. Kolem vás je hned několik nebezpečných robotů, kterým se musíte postavit.

Snažte se se svým robotem projet naplno celým územím a jeďte co možná nejrychleji. Vše se odehrává na obrovském herním světě, kde bude potřeba boje. Pomozte svým týmovým kolegům v bojích 5 na 5 hráčů.

Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním a 6 typy bojových jednotek. Je potřeba, abyste byli připojení k internetu, jinak si s kamarády a lidmi z celého světa nezahrajete.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš