Hra Unpacking

Unpacking: BAFTA oceněná zenová hra o stěhování, skládačce a tajemství skrytém v každodenních předmětech.

Znáte ten pocit, když otevřete krabici po dlouhém stěhování a začnete vybalovat svůj život kousek po kousku? Nová hra zvaná Unpacking přenáší tento zážitek přímo na obrazovku vašeho počítače či konzole. Přestože na první pohled může působit jednoduše, skrývá v sobě hloubku a emocionální náboj.

Unpacking je zároveň zenovou hrou a skládačkou. Oceněná prestižní cenou BAFTA, tato hra nabízí unikátní kombinaci relaxace a záhad. Zatímco na jedné straně je vaším úkolem vytvořit uspokojivý životní prostor, na druhé se stáváte svědkem tajemného příběhu.

Na povrchu to může vypadat jako částečná skládačka a částečná domácí dekorace, ale hra vás vyzývá, abyste se ponořili hlouběji. Během osmi stěhování domu zažijete s postavou, kterou nikdy nevidíte, pocit intimity. Příběh, který je vám odhalen, je zvláštní v tom, že vám nikdy není přímo vyprávěn, ale je skryt v objektech a artefaktech, které rozbalujete.

Hra Unpacking nabízí hráčům nejen možnost relaxace a meditace, ale také šanci rozluštit záhadu skrytou v zdánlivě obyčejných předmětech každodenního života.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
3.8

Popis

Unpacking: BAFTA oceněná zenová hra o stěhování, skládačce a tajemství skrytém v každodenních předmětech.