Hra Vampire Survivors

Zahrajte si skvělou hru z PC na svém mobilním telefonu. Jde o roguelite time survival RPG hru s minimalistickou hratelností.

Vampire Survivors je konečně k dispozici i na telefonech Android. Jde o Indie hru, která je v plné své kráse dostupná na vašem mobilním telefonu. Vše, co máte na PC, tak je vlastně i na mobilu a je kompletně zdarma.

Popadněte telefon a započněte zabíjet veškeré démony. Vampire Survivors je celkem jednoduchý koncept. K dispozici jsou desítky tisíc těchto nepřátel, kteří se vás snaží zabít z kterékoliv strany. Jak dlouho jim to bude trvat, než vás zničí a kolik nepřátel zabijete, tak to záleží na vašem herním stylu. Je potřeba ve hře zůstat co nejdéle na živu.

Ovládání hry je celkem jednoduché a vše co potřebujete, tak je se pohybovat po mapě a útočit automaticky na své nepřátele. Za ně pak získáváte nějaké gemy, které umožní použít gemy na zvýšení úrovně. Zabíjení hlavních bossů poté umožní zlepšení zbraní, které budete potřebovat.

Hra byla vytvořena samotným vývojářem Luca Galante známý jako Poncle. Poncle vytvořil hru s malým rozpočtem a je velmi oblíbená.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Zahrajte si skvělou hru z PC na svém mobilním telefonu. Jde o roguelite time survival RPG hru s minimalistickou hratelností.