Vypnout reklamy

Obrovský svět, ve kterém bojujete proti nepřátelským jednotkám. Není to vůbec jednoduché. Je potřeba projít obrovským nepřátelským územím a pokusit se zneškodnit vše, co se vám dostane do cesty. Hra nabízí krásné grafické zpracování v kresleném zpracováním. Vytvářejte neustále nové jednotky, aby se následně dokázaly probojovat do dalších části hry. Pokud nepřítele zneškodníte, tak hra […]

Hra na mobil Velitel ve válce: Hra na mobil online

Vydáno dne: 9.12.2018

Obrovský svět, ve kterém bojujete proti nepřátelským jednotkám. Není to vůbec jednoduché. Je potřeba projít obrovským nepřátelským územím a pokusit se zneškodnit vše, co se vám dostane do cesty.

Hra nabízí krásné grafické zpracování v kresleném zpracováním. Vytvářejte neustále nové jednotky, aby se následně dokázaly probojovat do dalších části hry. Pokud nepřítele zneškodníte, tak hra končí a vy získáváte ocenění.

Body, které na konci hry obdržíte, tak je můžete využít pro nákup nových věcí. V průběhu hry získáváte nejrůznější věci. Vylepšujte své hrdiny a následně útočte na nepřátele bez přestávky. Jedná se o hru online, takže budete hráč s ostatními hráči a nikoliv pouze s umělou inteligencí.

Na nic nečekej a stahuj již teď

Buroň Tomáš