Vypnout reklamy

Obrovský svět, ve kterém bojujete proti nepřátelským jednotkám. Není to vůbec jednoduché. Je potřeba projít obrovským nepřátelským územím a pokusit se zneškodnit vše, co se vám dostane do cesty. Hra nabízí krásné grafické zpracování v kresleném zpracováním. Vytvářejte neustále nové jednotky, aby se následně dokázaly probojovat do dalších části hry. Pokud nepřítele zneškodníte, tak hra […]

9.12.2018

Hra na mobil Velitel ve válce: Hra na mobil online

Obrovský svět, ve kterém bojujete proti nepřátelským jednotkám. Není to vůbec jednoduché. Je potřeba projít obrovským nepřátelským územím a pokusit se zneškodnit vše, co se vám dostane do cesty.

Hra nabízí krásné grafické zpracování v kresleném zpracováním. Vytvářejte neustále nové jednotky, aby se následně dokázaly probojovat do dalších části hry. Pokud nepřítele zneškodníte, tak hra končí a vy získáváte ocenění.

Body, které na konci hry obdržíte, tak je můžete využít pro nákup nových věcí. V průběhu hry získáváte nejrůznější věci. Vylepšujte své hrdiny a následně útočte na nepřátele bez přestávky. Jedná se o hru online, takže budete hráč s ostatními hráči a nikoliv pouze s umělou inteligencí.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.