Hra Vendir: Plague of Lies

Vendir Plague of Lies je hra, která má prvky RPG s otevřeným světem. Podobá se hře jako je třeba Diablo.

Thunderful a Early Morning Studio oznámilo zcela novou hru, která zamířila na mobilní telefony a jde o taktickou bojovou hru s fascinujícími postavami. Hra má vyjít i na PC a konzole.

Vendir: Plague of Lies vás vezme do království pod stejným jménem, jako je hra. Šlo jednu dobu o velkou říši, ale vláda tyranského krále Elrika způsobila naprostou hrůzu. Prastaré proroctví však ukazovalo na konec Eltrika a jeho vlády.

Toto věštění se splní a to za pomocí dvou sourozenců, kteří se vydávají na nebezpečnou cestu na jeden konec království. Každý pohyb bude provokací Elrika a dva tito sourozenci mohou odhalit celou pravdu o tom, jak byli lidé obelhání. Ve hře Vendir budete moci vytvořit skupinu jedinečných postav, kteří se pak účastní veškerých soubojů. Ve hře budete také komunikovat s NPC jednotkami a volby, které učiníte, tak budou mít vliv na příběh celé hry.

Je hra Vendir: Plague of Lies tahovka?

Nejde o tahovou hru. Hra má prvky RPG s otevřeným světem. Své postavy si neustále vylepšujete a dáváte jim různé schopnosti. Víceméně se hra podobá hře Diablo.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Vendir Plague of Lies je hra, která má prvky RPG s otevřeným světem. Podobá se hře jako je třeba Diablo.