Hra Vermitron

Zahrajte si Vermitron na Android, strategickou hru s vintage vibem a ochraňte květinu na Bloombase 9.

Vermitron, oblíbená strategická hra z PC, je nyní dostupná i na Androidu. Byla vytvořena společností FobTi Interactive, známou díky podobným titulům jako Jet Set Knights. Na mobilních zařízeních ji vydává Clickteam, který je také za úspěšnými strategickými hrami jako One Night at Flumpty’s.

Vermitron byl uveden pro hráče na PC na platformě Steam v lednu 2021. Nyní si jej můžete pořídit v Google Play Store za 2,99 USD. Hra má vintage charakter díky své pixelové grafice a hudbě ve stylu 80. let. Milujete dobrý návrat k klasickým hram s dvěma ovladači a titulům ve stylu tower defense? Mrkněte na trailer níže! Vermitron se odehrává na budoucí planetě zvané Bloombase 9. Existuje poslední květina ze Staré Země, která potřebuje vaši pomoc. Vaším úkolem je ubránit se proti roji hmyzu, který se ji snaží zničit. Takže rozdrťte tyto otravné brouky, ochraňte vzácnou květinu a udržujte ji hydratovanou tím, že na každé úrovni najdete tři konve na zalévání. Váš charakter nosí bílou helmu a jako sekundární útok klade bomby. Vaším primárním útokem je však nekonečný sprej proti hmyzu, který střílí do osmi směrů! Budete také potřebovat dobré strategie pro tower defense, zatímco budete ovládat střelbu dvěma ovladači. Musíte sbírat zdroje, kredity a vylepšení a vybírat perfektní místa pro vaše věže.

Zatímco se snažíte na vaší nové planetě rozkvést flóru, dostanete šance odemknout nové zbraně a vylepšení věží. Vermitron má nádech roguelite, s konvemi na zalévání, které potřebujete najít, vždy ukrytými na nových místech.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4

Popis

Zahrajte si Vermitron na Android, strategickou hru s vintage vibem a ochraňte květinu na Bloombase 9.