Vypnout reklamy

Hra We Are Warriors!

Přeměňte jídlo na armádu, projeďte věky a staňte se největším generálem v této strategické hře.

Ve světě strategických her se objevuje nový fenomén, který hráčům nabízí jedinečnou výzvu: použití jídla ke shromáždění jednotek a porážce nepřítele v bitvě. Tento nový přístup přináší svěží vítr do žánru, kde strategie a předvídání nepřátelských tahů hrají klíčovou roli.

Hra vás zavede na cestu skrze různé věkové epochy, kde každá nabízí unikátní jednotky a výzvy. Začínáte v době kamenné, kde vaše armáda sestává z Dino Jezdců, což jsou neohrožení bojovníci na zádech prehistorických bestií. Jak postupujete, dostanete se do době železné, kde Spartští válečníci představují páteř vaší armády. A nakonec, v moderní době se do vašeho arzenálu přidávají tanky, což umožňuje úplně nový způsob vedení války.

Klíčem k úspěchu je nejen správné využití dostupných jednotek, ale také efektivní řízení zdrojů, mezi které patří i jídlo. Tento zdroj je nezbytný pro shromažďování a udržování vaší armády, což vyžaduje pečlivé plánování a strategické myšlení.

Cílem hry je přemoci války proti různým nepřátelům a stát se největším generálem, jakého kdy svět viděl. To vyžaduje nejen taktickou zručnost, ale také schopnost adaptace na měnící se podmínky a využití technologického pokroku ve svůj prospěch.

Aplikaci stáhnete níže

We Are Warriors!

  • Grafiika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5