Hra Whiteout Survival: Přežijte ledovou apokalypsu a zachraňte lidskou civilizaci

Zahrajte si Whiteout Survival, fascinující strategickou hru o přežití v ledové apokalypse. Povedete poslední město lidstva a zachráníte civilizaci? Vyzkoušejte si hru nyní!

Whiteout Survival je fascinující strategická hra o přežití s tématikou ledové apokalypsy. Ponořte se do světa, kde katastrofální pokles globálních teplot způsobil zmatek v lidské společnosti a přeživší čelí krutým vánicím, zuřivým bestiím a oportunistickým banditům.

Jako hlava posledního města v těchto ledových pustinách jste jedinou nadějí pro další existenci lidstva. Vaším úkolem je úspěšně provést přeživší utrpením adaptace na nepřátelské prostředí a znovunastolení civilizace.

Hra nabízí možnost vytvořit nebo se připojit k alianci a ovládnout bojiště se spojenci po vašem boku. Naverbujte hrdiny různých talentů a schopností, abyste měli lepší šanci bojovat proti strašlivému mrazu!

Jaký je hlavní cíl hry Whiteout Survival?

Hlavním cílem hry je přežít v nepřátelském prostředí ledové apokalypsy a zachránit lidskou civilizaci tím, že povedete poslední město a jeho obyvatele.

Je hra zdarma?

Ano, Whiteout Survival je dostupná zdarma, ale nabízí i volitelné nákupy v aplikaci pro zlepšení herního zážitku.

Na jakých platformách je hra dostupná?

Hra je dostupná pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android.

Jak mohu hrát s přáteli?

Můžete vytvořit nebo se připojit k alianci a spolupracovat se svými přáteli v boji proti nepřátelům a výzvám.

Jak naverbuji hrdiny do svého týmu?

Hrdiny můžete naverbovat postupným hraním hry, plněním úkolů a získáváním zkušeností.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.7

Popis

Zahrajte si Whiteout Survival, fascinující strategickou hru o přežití v ledové apokalypse. Povedete poslední město lidstva a zachráníte civilizaci? Vyzkoušejte si hru nyní!