Hra Wildfrost

Zahrajte si Wildfrost na Androidu, ponořte se do karetních bitev v zasněžené krajině.

Wildfrost nyní na Androidu! Tato taktická roguelike karetní hra, kterou původně uvedl na trh Chucklefish pro PC hráče, si od svého debutu loni získala srdce mnoha fanoušků. Díky spolupráci Deadpan Games a Gaziter se nyní můžete ponořit do zimního světa hry přímo na svém telefonu!

Karetní bitvy na zasněžené krajince

Ve hře Wildfrost jste vrženi do taktické arény, kde každé umístění karty může rozhodnout o výsledku bitvy. Manipulace s kartami během vašeho tahu neznamená konec tahu, ale jakmile hrajete kartu, váš tah je uzamčen.

Vaše dobrodružství začíná výběrem vůdce z jednoho z kmenů ve hře. Začněte s kmenem Snowdwellers a objevujte další kmene, jak budete postupovat. Jakmile si vyberete šampiona svého kmene, vydáte se do boje napříč zasněženou divočinou. Tam vás čeká rozmanitá škála nepřátel. Poté se vracíte pro rychlou opravu spojenců, abyste porazili určený počet protivníků a uštědřili přesně dané množství škody. Splněním těchto cílů získáte nové věci ve vaší vesnické centrále.

Hra vás od samého začátku doprovází roztomilé stvoření. Během vašeho dobrodružství si k sobě přitáhnete bizarní skupinu dvou až tří dalších kamarádů, s nimiž si kurátorsky upravíte balíček karet obsahující útoky, posílení, sestřihy a úžasné předměty. S třemi unikátními hlavními balíčky, které nabízí chytré výhody, vás čeká pokaždé nová výzva.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
2.8

Popis

Zahrajte si Wildfrost na Androidu, ponořte se do karetních bitev v zasněžené krajině.