Vypnout reklamy

Parádní android hra, ve které budete muset udělat vše proto, abyste přežili. Budujte si přístřeší a bojujte proti nepřátelům.

Jedná se o hru, kde je potřeba přežít v chladných oblasti a pokusit se o to, abyste si postavili obrovské hradby a městečko, ve kterém se pak můžete schovat.

Vše se odehrává na promrzlém kontinentu, kde vás čeká pouze hlad a teror. Musíte vzít odvahu a vydat se na místa, kde je to nebezpečné. Je potřeba najít třeba skryté dračí doupě.

Veďte lidstvo k tomu, aby přežilo od hladu a teroru. Je potřeba budovat a vylepšovat své úkryty. Není to jednoduchá záležitost, avšak hra nabízí hezké grafické zpracování a ovládání také není nikterak náročné.

HRA BYLA Z GOOGLE PLAY ODSTRANĚNA. NICMÉNĚ MŮŽE SE VRÁTIT. PRAVDĚPODOBNĚ NESPLŇOVALA PODMÍNKY UMÍSTĚNÍ HRY V GOOGLE OBCHODU

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.