Hra na mobil Wonder Park

Zahrajte si parádní simulátor, kde budete muset postavit svůj zábavný park podle svých představ a najít způsob, jak získat body.
Android hra Wonder Park ke stažení na mobil

Vybudujte si svůj vlastní zábavný park podle sebe a svých představ. Máte tady k dispozici různé kolotoče nebo i možnost dekorací svého parku, aby se u vás lidem líbilo.

Wonder Park je již k dispozici pro telefony Android. Snažte se neustále posouvat dále a najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné. Získávejte zkušenostní body.

Ve hře je potřeba udělat a a najít způsob, jak vybudovat silnou síť zábavných věcí, které následně dokážou udržet zákazníky v tomto parku. Avšak nic není na věky a je potřeba se o to také starat.

Hezká grafika

Graficky je hra na vysoké úrovni a díky optimalizaci hru rozjedou i telefony, které nedisponují nějakým extra hardwarem. Hra je vhodná jak pro děti, tak i dospělé. Jedná se o zábavu na několik hodin a klidně i celé od začátku. Jelikož se jedná o simulátor, tak si můžete volit, jak si svůj zábavný park postavíte a co vylepšíte.

Jsou zde i zlé opičky, které se budou snažit zneškodnit vaše atrakce v zábavným parku. Aby toho nebylo málo a hra si vás udržela, tak je tady spoustu skvělých úkolů, které je potřeba dokončit. Následně se vám odemknou nové věci.

Aplikaci stáhnete níže