Vypnout reklamy

Hra World of Airports

Zábavná strategická hra, kde se staráte o letový provoz. Najděte prostory, kde umístíte letadlo, které přistálo a zároveň se snažte o to, aby

Zahrajte si dokonalou strategickou hru, která je zaměřená na řízení letiště. Buďte manažerem a převezměte kontrolu nad rozvojem tohoto vymodelovaného letiště. Ve hře zažijete dokonalou simulaci chodu letiště a ukážete tak, co ve vás je. Spolupracujte s ostatními hráči a odbavujte veškerá letadla v rámci pár sekund.

Nesmíte se dostat do fáze, kdy bude plné letiště a nikdo nebude moci přistát, to by šéf letového provozu nebyl moc spokojený. Letiště musí vydělávat peníze, které pak investujete na lepší techniku, která zase pomůže zefektivnit vaší práci. Dosáhněte nejvyššího hodnocení ve světovém měřítku a odemkněte si nová letiště i letadla.

Co můžete považovat za úspěch, tak to je přistání některého unikátního letadla. Velké letadlo, které se jen tak někde nedostane, což by pro vaše letiště znamenalo zvýšení prestiže. Hra nabízí hezké grafické zpracování, jednoduché ovládání, a právě spoustu možností. Jde o strategií, takže nelétáte s letadly, ale snažíte se řídit provoz na letišti. Tuto hru dokonce vytvořili čeští vývojáři. Krajina má modely ve 3D a funguje dobře i na levném telefonu. Hratelnost je skvělá, a dokonce je zde dokonalý zvuk. Pokud odpočíváte, tak stačí vytáhnout mobilního telefon a začít hrát. Navíc je zde možnost spolupráce s ostatními hráči.

World of Airports
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Zábavná strategická hra, kde se staráte o letový provoz. Najděte prostory, kde umístíte letadlo, které přistálo a zároveň se snažte o to, aby letadla mohla dál přistávat a nezdržovala provoz.