Vypnout reklamy

Hra World War 4

Jedná se tentokrát o textovou MMORPG hru od vývojářů Asterisk Technology, která je zasazena po událostech hry World War 3. Zahrajte si na přeživšího z této apokalypsy a žijte v tomto rozpolceném světě.

Lidstvo se nyní zorganizovalo do osmi bloků. Jde tedy o UK, US, Evropu, Stření východ, Čínu, Indií, Australií a Rusko. Ztratili jsme toho docela hodně a tyto mocnosti jsou opět na jedny nože. Jde tedy o to, kdo nastolí pořádek ve světě. Ten vůdce jste v této chvíli vy.

Začínáte úplně od nuly, takže bude potřeba získat sílu, abyste si pak mohli vybrat politiky, podnikání, armádu a další. Každá část kariéry má něco do sebe. Podle toho, jak moc se budete dostávat skrz kampaň, tak můžete časem nakupovat na akciových trzích, obchodovat a využívat aukční trh.

Ve hře se budete hodně soustředit na ekonomiku. Tedy snažíte se vyrábět věci, které pak budete prodávat. To vše v neobvyklé hratelné mechanice.

World War 4 - Endgames
Price: Free+

  • Hratelnost
  • Zábava
4.8

Popis

Jedná se o zábavnou hru, která není sice graficky dokonalá, protože se jedná zájmena o textovou hru, ale je opravdu dobře propracovaná.