Vypnout reklamy

Hra na mobilní telefon Z Shelter Survival budete hrát se svým psem na zemi, kde nikdo není. Nicméně pokud ano, jsou to zombie nepřátele.

Ve hře se ocitáte na opuštěném ostrově, kde si musíte pomáhat. Vyhledávejte věci, které si uložíte v batohu a následně se pokuste s hrdinou překonat náročné nepřátele.

Potichu postupujte kupředu. Máte u sebe psa, který dokáže zaútočit a také upozornit na nebezpečí. Následujte šipky, abyste se dostali na místo, kam máte. Dejte si velký pozor, aby se vám nic nestalo.

Sbírejte nejrůznější zbraně, vyrábějte nové a postavte si úkryt, pokud to bude potřeba. V této hře máte spoustu možností, jak to celé zvládnout. Dostaňte se na nejvyšší úroveň, získejte peníze, sbírejte suroviny a neustále se vylepšujte.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)