Vypnout reklamy

Hra Zombeast: Zombie Shooter

Dokonalá střílečka, kde se vrhnete do apokalypsy. Jste ve světě plné zombie a máte u sebe zbraně, pokud ne, tak máte sekyru a

Jde o akční hru, která je zcela bezplatná. Ve hře se naprosto vyřádíte v útocích na nepřátelské zombie, kterých je tady opravdu hodně. Jde o inovativní střílečku, kde bude cílem přežít a zabít všechny ve svém okolí.

Hra nabízí skvělou kampaň, která se odehrává v krutém světě zombie apokalypsy. Každý den může být vaším posledním dnem. Otestujte své schopnosti, ulovte protivníky a dostaňte se co nejdále. Jde o intenzivní hru s atmosferickým obrazem a zvuky.

Odemkněte si arzenál zbraní, se kterými vtrhnete do boje. Jsou zde hordy nepřátel. Popadněte zbraně jako jsou pistole, odstřelovací pušky, brokovnice a další. Jde o snadnou hru na ovládání. Úkol je jednoduchý a to je zabít veškeré přicházející nepřátele a že jich není málo.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Jedná se o zombie střílečku, kde se ocitáte uprostřed apokalypsy. Útoky zombie nepřátel jsou obrovské a vy se musíte s tímto vypořádat. Útočte, ničte a přežívejte.