Vypnout reklamy

Android hra Zombie Blast Crew v před-registraci. Hra ještě není dostupná, ale pokud si před-registrujete vstup, tak máte možnost získat body, které pak proměníte ve hře v něco užitečného.

19.9.2019

Hra na mobil Zombie Blast Crew v před-registraci

Zombie Blast Crew je skvělá hra, ve které budete muset získat dostatek surovin a následně zabít co nejvíce zombie nepřátel. Výhodou je, že zaměřování je automatické.

Vtrhněte do města, které je plné zombie nepřátel a pokuste se přežít v tomto bláznivém světě. Je na čase vyčistit město od nepřátel. Prozatím však hra není dostupná v České republice, ale brzy bude.

Pokud se tedy před-registrujete, tak v rámci této akce obdržíte 2500 mincí a 20 gemů, které poté proměníte v něco užitečného, až hra bude k dispozici. Očekáváme, že hra dorazí na mobilní telefon v plné verzi do konce tohoto roku.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Zombie Blast Crew
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)