Vypnout reklamy

Hra na mobil Zombie hunter

Vydáno dne: 20.3.2018

Vyčistěte ostrov před veškerými zombie nepřáteli. Je velmi důležité, abyste se dostali skrz ulice města a to do jiných části. Sestřelte monstra se svými moderními zbraněmi v této nové android hře. Ostrov plný tajemství, ale i zombie nepřátel Jste na ostrově, kde je spousta skrytých misí. Splňte jednotlivé části. Lidé byli nakaženi videm zombie. Teď […]

Vyčistěte ostrov před veškerými zombie nepřáteli. Je velmi důležité, abyste se dostali skrz ulice města a to do jiných části. Sestřelte monstra se svými moderními zbraněmi v této nové android hře.

Ostrov plný tajemství, ale i zombie nepřátel

Jste na ostrově, kde je spousta skrytých misí. Splňte jednotlivé části. Lidé byli nakaženi videm zombie. Teď je potřeba, abyste našli cestu, jak přežít a zneškodnit spoustu zombie nepřátel. Hra nabízí opravdu široké pole moderních zbraní.

Android hra Zombie hunter

Android hra Zombie hunter

Android hra Zombie hunter

Android hra Zombie hunter

K dispozici jsou zbraně jako odstřelovací pistole, rotační kulomet, brokovnice, granátomet a spoustu jiných zbraní. Užijte si opravdu vzrušující mise. Hra disponuje parádním grafickým zpracováním a spoustami strašidelných zombie.

Podívejte se na fotografie přímo ze hry a uvidíte, jak je hra propracovaná nebo se podívejte rovnou na video, což ukáže mnohem více. V této hře se nesmíte ničeho bát a musíte do toho jít opravdu na plno.

Video ze hry

[wp-review]

Buroň Tomáš