Vypnout reklamy

Hra na mobil Zombie shooter: Fury of war

Živí nebo mrtví, to vše může nastat v této hře. Na Zemi nastal den, který nikdo nezapomene, alespoň ti, kteří přežili. Rozšířil se
Zombie Shooter : Fury of War

Živí nebo mrtví, to vše může nastat v této hře. Na Zemi nastal den, který nikdo nezapomene, alespoň ti, kteří přežili. Rozšířil se zde virus, který proměnil lidi v pochodující zombie. Nicméně pár lidí přežilo, ale tito zombie nepřátele se řídí plně na vás!

Jedná se o perfektní FPS hru, kde budete muset lovit zombie nepřátele a udržet je na živu. Nezapomínejte zachránit veškeré přeživší, protože bez nich už nebude Země. K dispozici máte několik zbraní. Lovte veškeré zombie nepřátele a sestřelte je. Buďte dostatečně přesní, abyste zbytečně nevystříleli náboje.

Android hra Zombie Shooter

Android hra Zombie Shooter

K dispozici máte třeba granáty, které dokážou protivníky zmrazit, časované bomby nebo jiné zbraně, které jsou ušité přímo na míru. Za každého mrtvého zombie získáte ocenění. Je zde spousta možností, jak se prorvat dále. Střílejte, co to jen půjde.

Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním a je zcela zdarma. Velká škoda je to, že nenabízí hru pro více hráčů. Bojujete proti zombie šéfům, kteří vlastně ovládají ostatní zombie.

Video ze hry Zombie Shooter

Recenze hry
  • 96%
    Grafika - 96%
  • 98%
    Hratelnost - 98%
  • 96%
    Zábava - 96%
97%