Vypnout reklamy

Hra na mobil Zombie Sniper : Evil Hunter

Vydáno dne: 23.6.2018

Virus se ve hře Zombie Sniper rozšířil ve světě a vy jste jediný přeživší. Staňte se silnějším, kde budete čelit proti více a více nepřátelům. Nemáte žádný plán B, protože jste ani v tom nejhorším snu nepomysleli, že se něco takového může stát. Jedná se o hru z pohledu první osoby, kde budete lovit veškeré […]

Virus se ve hře Zombie Sniper rozšířil ve světě a vy jste jediný přeživší. Staňte se silnějším, kde budete čelit proti více a více nepřátelům. Nemáte žádný plán B, protože jste ani v tom nejhorším snu nepomysleli, že se něco takového může stát.

Jedná se o hru z pohledu první osoby, kde budete lovit veškeré zombie nepřátele, kteří se tady pohybují. K dispozici máte spoustu různých zbraní, několik speciálních schopností a také skvělé zbraně se speciálními efekty.

Pistole, rotační kulomety, brokovnice, odstřelovací zbraně, granátomety. Vše je tady pro vás připravené, jen si stačí vybrat tu správnou zbraň, se kterou zneškodníte vše, co se hýbe. Je potřeba najít slabé místo v nepříteli a následně se do toho pořádně ponořit.

Zombie Sniper android hra

Zombie Sniper android hra

K výhře vám pomůže vaše taktika. Kolem některých míst jsou cisterny nebo elektrické brány. Zkuste třeba tyto zombie nahnat do pastí.

Buroň Tomáš