Hra na mobil zvířecí simulátor Pet Dog

Zahrajte si s malými roztomilými zvířátky. Opečovávejte o své zvířátko v dnešní android hře. K dispozici máte spoustu zábavy. Vyberte si štěňátko se kterým budete muset udělat vše pro zábavu. Postarejte se o zvířátka Krásné grafické zpracování Jednoduché ovládání Spoustu úrovní Svobodný svět Roztomilá zvířátka V této hře nebudete střílet, nikoho zabíjet
Pet Dog Games : Pet Your Dog Now In Dog Simulator

Zahrajte si s malými roztomilými zvířátky. Opečovávejte o své zvířátko v dnešní android hře. K dispozici máte spoustu zábavy. Vyberte si štěňátko se kterým budete muset udělat vše pro zábavu.

 • Postarejte se o zvířátka
 • Krásné grafické zpracování
 • Jednoduché ovládání
 • Spoustu úrovní
 • Svobodný svět

Roztomilá zvířátka

V této hře nebudete střílet, nikoho zabíjet a neproběhne zde nic krvavého. Jedná se o perfektní a roztomilou odreagovací hru, kde budete prozkoumávat s pejsky svět, nacházet skrytá místa a záhady. Procházejte se svým pejskem skrz ulice města a navštivte divoká místa.

Roztomilost v android hře Pet Dog

Roztomilost v android hře Pet Dog

Spousta mini her

Hoďte míček a užijte si spoustu zábavy v mini hrách, které hra nabízí. Je potřeba najít hned několik nových kamarádů. Je zde naprosto volný pohyb a dynamické počasí, takže zde budou bouře, déšť, sucho, slunce a další možné přírodní katastrofy. Váš pejsek se bude neustále vyvíjet.

Roztomilost v android hře Pet Dog

Roztomilost v android hře Pet Dog

60 propracovaných úrovní

K dispozici je 60 skvělých úrovní, excelentní grafické zpracování i zvukový doprovod. Najděte způsob, jak se dostat se svými zvířátky co nejdále to bude možné.

Roztomilost v android hře Pet Dog

Roztomilost v android hře Pet Dog

K dispozici máte různé zvířecí plemena. Zvolte si, za koho budete hrát. Každý pejsek se velmi jednoduše ovládá za pomocí dotyků na obrazovce.

Video ze hry

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
 • 98%
  Grafika - 98%
 • 95%
  Zábava - 95%
 • 96%
  Hratelnost - 96%
96%