Hráči Pokémon GO můžou od nové verze zároveň hrát a poslouchat hudbu

Poslední aktualizace Pokémon GO 0.55.0 není nic skvostného na první pohled. Spousta lidí dnes našla na internetu aktualizaci o které se firma Niantic ve svých poznámkách nezmínila. Hráči informují o tom, že po poslední aktualizaci aplikace nepřerušuje hudbu, která hrála dřív, než jste zapnuli aplikaci. V minulých verzích hra zastavila veškerá média ve chvíli, kdy […]

Pokemon GO android hra na mobil zdarma

Poslední aktualizace Pokémon GO 0.55.0 není nic skvostného na první pohled. Spousta lidí dnes našla na internetu aktualizaci o které se firma Niantic ve svých poznámkách nezmínila. Hráči informují o tom, že po poslední aktualizaci aplikace nepřerušuje hudbu, která hrála dřív, než jste zapnuli aplikaci.

V minulých verzích hra zastavila veškerá média ve chvíli, kdy se spustila, což nebylo vůbec příjemné. Jelikož hudba v Pokémon GO se neustále opakuje a hrozilo by, že se o ní každému bude zdát. Většinou to hráči vyřešili tak, že snížili hlasitost. Hráči na iOS dostali novinku s možnosti hudby v pozadí již dříve a to uživatelé androidu neudělalo šťastnými.

Hra běží na Unity 3D enginu, kde se dočkali opravy. Unity Technologies vydalo opravu, ale trvalo nějakou dobu, než tuto opravu Niantic implementoval.

Jinak Pokémon Go stále hraje spousta hráčů, ale již se nejedná o takovou horkou novinku.