Hrajte Alphadia 1 & 2 zdarma – nová freemium edice!

Nově je k dispozici freemium edice oblíbeného JRPG Alphadia 1 & 2! Tato verze hry vám umožní prozkoumat svět Alphadie pouze s několika in-game reklamami a pokud si ji užijete natolik,…

Hrajte Alphadia 1 & 2 zdarma - nová freemium edice!

Nově je k dispozici freemium edice oblíbeného JRPG Alphadia 1 & 2! Tato verze hry vám umožní prozkoumat svět Alphadie pouze s několika in-game reklamami a pokud si ji užijete natolik, že jste ochotní na ni utratit pár dolarů, můžete se jich zbavit jediným in-app nákupem.

Alphadia 1 & 2 vás zavede do světa, kde tajemná magická síla známá jako Energi je klíčem jak k životu, tak k smrti. Obě hry následují klasické konvence JRPG, kde budete prozkoumávat obrovský svět a bojovat s velkým množstvím nepřátel v tahových soubojích.

Freemium edice Alphadia 1 & 2 je nyní dostupná a můžete si ji stáhnout zde. Pokud máte rádi JRPG a nevadí vám občasné in-game reklamy, pak určitě neváhejte a se svými hrdiny vydejte na dobrodružství do světa Alphadie!

**FAQ:**

1. Jaká je cena in-app nákupu na odstranění reklam?
– In-app nákup na odstranění reklam ve hře Alphadia 1 & 2 stojí $4.99.

2. Kolik času trvá projít hrou?
– Doba hraní hry Alphadia 1 & 2 záleží na vašem herním stylu a rychlosti prozkoumávání světa. Průměrná doba dohrání hry se pohybuje kolem 20-30 hodin.

3. Jsou v hře Alphadia 1 & 2 mikrotransakce?
– Ano, ve hře Alphadia 1 & 2 najdete různé možnosti mikrotransakcí, ale hra není závislá na jejich používání a lze ji hrát i bez nich.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/rpg-alphadia-i-ii/out-now/