Vypnout reklamy

Hrej.net – online hry i pro android

Nudíte se ve školních lavicích. Nevíte, co byste dělali? Co takhle zahrát si nějaké online hry? Veškeré online hry fungují na chytrých telefonech a hlavně na androidu. Je to dáno tím, že android nepřímo podporuje flash. A víte, jak úžasně se tyto hry na dotykových obrazovkách ovládají? Jen zkuste sami a uvidíte. Online hry Ano […]

Hrej.net - hry online

Nudíte se ve školních lavicích. Nevíte, co byste dělali? Co takhle zahrát si nějaké online hry? Veškeré online hry fungují na chytrých telefonech a hlavně na androidu. Je to dáno tím, že android nepřímo podporuje flash. A víte, jak úžasně se tyto hry na dotykových obrazovkách ovládají? Jen zkuste sami a uvidíte.

Online hry

Ano je to tak. Nabízíme online hry se spřáteleným serverem, který každý den aktualizuje svou databází online her. Tyto hry fungují také na chytrých telefonech, takže se nemusíte obávat nefunkčního ovládání. Pokud vás ovšem dotykové ovládání těchto her nebaví, tak stačí, když se poté dostanete na počítač a vše uděláte sami.

Hrát můžete s hráči z celého světa, jelikož tento server nabízí také hry pro více hráčů, což je určitě mnohem lepší, než kdybyste hráli s počítačem. To mi dáte za pravdu.

Superhry na internetu

V sekci superhry si můžete všimnout jen těch nejlepších her, které na stránce jsou. Většinou se jedná o nějaké 3D hry s dobrým ovládáním a případně nějakým smysluplným příběhem.

Tak na co čekáte?

  • Každý den nové online hry
  • Hry podporují chytré telefony
  • Seriály
  • Zábava jak má být

Článek vznikl ve spolupráci Hrej.net