Vypnout reklamy

Hry Gameloft Classics

Jedná se o bezvadnou sérií her, které vznikly pod taktovkou firmy Gameloft. Klasiky, které byly na tlačítkové telefony, tak nyní si můžete zahrát

Zahrajte si klasiku, kterou jste hráli ještě na tlačítkových telefonech. Gameloft vydal aplikaci, která má v sobě veškeré hry. Společnost Gameloft vytvářela hry již v době, kdy nebyly chytré telefony. Nyní vydala upravený launcher, kde si hry spustíte.

Hry jsou zcela zdarma a jsou součásti jakéhosi balíčku. K dispozici proto máte asi 30 ikonických titulů a sérií všech dob od vzniku Gameloft společnosti. K dispozici jsou hry, jako je Bubble Bash 2, nebo detektiv Ridley a tajemná hádanka. Určitě znáte herní sérií N.O.V.A nebo Modern Combat 2.

V této kolekci her najdete ten svůj styl. K dispozici je několik typů her, které Gameloft vytvořili ať jde o logické hry, romantické nebo akční. Nechybí ani sportovní typu Motocross: Trial Extreme. Jelikož se jedná o staré hry, tak neočekávejte nějaký remaster nebo něco podobného. Jde povětšinou o hry, které jsou po grafické stránce velmi špatné až někdy v bitovém formátu.

Ačkoliv pro ty, kteří si rádi připomenou tato léta, tak si myslíme, že aplikace s tímto balíčkem her přijde opravdu vhod. Věříme, že si je oblíbíte a na zkrácení dlouhých chvil bude vhodná.

Gameloft Classics: 20 Years
Gameloft Classics: 20 Years

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Jedná se o bezvadnou sérií her, které vznikly pod taktovkou firmy Gameloft. Klasiky, které byly na tlačítkové telefony, tak nyní si můžete zahrát na chytrém mobilním telefonu.