Vypnout reklamy

Tyto hry jsou právě teď zdarma. Pospěšte si.

Vydáno dne: 16.1.2019

Pokud vyhledáváte android hry, které jsou placené, ale v této chvíli zdarma, tak jste narazili na správný článek. K dispozici máme hry, které jsou tentokrát zdarma v Google obchodě. Legend of the Moon Akce končí za 2 dny Stáhněte si hru z Google Obchodu Jedná se o inspirativní hru, která navodí trošku nostalgie z klasických […]

Pokud vyhledáváte android hry, které jsou placené, ale v této chvíli zdarma, tak jste narazili na správný článek. K dispozici máme hry, které jsou tentokrát zdarma v Google obchodě.

Legend of the Moon

Jedná se o inspirativní hru, která navodí trošku nostalgie z klasických akčních RPG her. Ovládat můžete jen do dvou směrů, skákat a útočit. Zabíjejte různá monstra a získávejte zlato. Následně nakupte vylepšení.

Cell 13

Jedná se o logickou android hru, která má celkem 13 zábavných úrovní a 65 unikátních úloh. Nasměřujte kuličku tam, kde je to potřeba a vytvářejte různé laserové mosty, portály a další věci.

The House HD

Hororová hra, která je plná strašlivých monster. Jedná se o další hororovou hru z pohledu první osoby od tvůrců Dementia a Mental Hospital. Čelíte opravdu strašlivým věcem.

Live or Die: Survival Pro

Jedná se o hru, která je z pohledu třetí osoby, perspektivy a budovatelského módu podobného The Sims. Budujete jako ve hře Minecraft a zároveň přežíváte. Jste pod útokem strašlivých zombie nepřátel, které nemají žádné slitování.

Buroň Tomáš